کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

اثر برایان تریسی از انتشارات یاران - مترجم: فرزانه وکالتی-کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

The advice in this book is based on Brian Tracys twenty-five years of research, teaching, and personal experience on the subject of self-made millionaires. Tracy himself used these ideas to rise from humble beginnings to become a millionaire. And Tracy has discovered that all successful people practice these 21 success secrets, whether theyre consciously aware of it or not. In The 21 Success Secrets of Self-Made Millionaires Tracy not only identifies and defines each success secret, but also reveals its source and foundation, illustrates how it functions in the world, and shows how to apply it in life and work through specific steps and practical exercises that everyone can use.


خرید کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته
جستجوی کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته در گودریدز

معرفی کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته از نگاه کاربران
هیچکس تا به حال به من نگفته بود که تبدیل شدن به یک میلیونر شد. اما ایو یک راز را آموخت ... اگر از تعالیم عیسی به این حرف اطاعت کردید ... مثل این است که روغن موتور به موتور شما برسد. این بازار هر روز تغییر می کند و آنچه که فروش است، اساسا محصولات نیست - سیستم های باور

مشاهده لینک اصلی
این یکی از آن دسته از کتابهایی است که به صورت کوچک و به خوبی نوشته شده اند باید یک بار در هفته خواند. اساسا، تریسی، همه مطالبی را که او تدریس کرده خلاصه کرده است. او در مورد مهم ترین نکات اشاره کرد. هر کسی که می خواهد عمیق تر به هر یک از نکات بپردازد، باید بعد از یک قطعه دیگر آن را دنبال کند. من آن را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب شگفت آور ساده، مختصر و آموزنده بود. 21 اسرار که او میگذرد عملا مفید و عملی است. بهترین بخش در مورد این کتاب این است که هیچ اطلاعاتی ناامید یا بی فایده بین اصول اصلی کتاب وجود ندارد، تنها چند پاراگراف در هر راز وجود دارد که همه چیز شما را نیاز دارد. آرزو می کنم کتاب های بیشتری مانند این باشند. قطعا این را به هر کسی که در ذهنیت خودپنداره است توصیه می کند!

مشاهده لینک اصلی
هیچ توصیه ای بدی در اینجا وجود ندارد، اما بسیار خشک و بسیار قدیمی از همان قدیمی است. کتاب های بسیار خوبی وجود دارد که در مورد موفقیت مالی وجود دارد. این به نظر می رسید مانند یک تلاش ضعیف فقط جمع آوری یک دسته از آنچه که در حال حاضر شناور در اطراف.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار خوب، کوتاه اما با کیفیت بالا. شروع به انجام تغییرات در حال حاضر در حال حاضر ..؛)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته


 کتاب حق نوشتن
 کتاب سرسختی
 کتاب نقشه بندی ذهنی
 کتاب تئوری انتخاب و مدیریت زندگی
 کتاب قورباغه را ببوس!
 کتاب تو یک کله شقی پیش به سوی موفقیت