کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی

اثر جان گاتمن از انتشارات اندیشه معاصر‏‫ - مترجم: مرتضی نظری-کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

John Gottman has revolutionized the study of marriage by using rigorous scientific procedures to observe the habits of married couples in unprecedented detail over many years. Here is the culmination of his lifes work: the seven principles that guide couples on the path toward a harmonious and long-lasting relationship. Packed with practical questionnaires and exercises, The Seven Principles for Making Marriage Work is the definitive guide for anyone who wants their relationship to attain its highest potential. The seven principles Gottman sets out are for the partners to enhance their love maps; nurture fondness and admiration; turn toward each other instead of away; let their partner influence them; solve their solvable problems; overcome gridlock; and create shared meaning.


خرید کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
جستجوی کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی در گودریدز

معرفی کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی از نگاه کاربران
در مورد شنیدن این موضوع که چگونه ممکن است در روابط شما یک مشکل باشد، چیز بسیار آزار دهنده ای وجود دارد. من خیلی دوست John Gottman کتاب، که من به این یکی ادامه داد. در حقیقت، Ive کتاب فیزیکی چند ساله داشت، اما کتابهای غیر داستانی / کتاب خودمحور من هرگز مورد علاقه من نبودند تا در خواندن صحبت کنند. من کتاب های صوتی را برای این منظور دوست دارم، اما آنها واقعا نمی توانند آن را انجام دهند، بنابراین من کم کردن سرعت و انجام تمرینات و غیره. به هر حال من با برخی از ایده های این کتاب آشنا بودم به خاطر کتاب دیگری که خواندم. من فکر می کنم آنها خیلی بزرگ هستند و هر کسی که ازدواج کرده یا در حال تعطیل شدن باشد یا در رابطه جدی باشد، واقعا از این می تواند سود ببرد. برخی از نکات برجسته: استفاده از نرم افزار راه اندازی. اگر درباره چیزی چیزی ناراحت هستید، به آن موضوعی را معرفی کنید که روی آن تاثیر مثبت داشته باشد. مثل اینکه اگر کسی بیش از حد کار کند، به جای شکایت کردن، می گوید - هی، من از دست شما خسته شده ام. هر یک از دیگران نقشه را کشف کنید. پیدا کردن آنچه که همسرتان از چیزهای مورد علاقه شماست. به نظر می رسد بسیار ابتدایی است، اما من شگفت زده شدم که من تا به حال هیچ ایده چه بسیاری از این پاسخ ممکن است. اجتناب از 4 اسب سواری. این چیزی است که سازگار است Gottman به ارمغان می آورد. انتقاد، تحقیر، دفاع، و سنگسار (به معنی، امتناع از بحث / تغییر) به دنبال خوب است. یکی دیگر از اصل اساسی است که به راحتی فراموش می شود. ازدواج به معنی شما یک تیم هستید. هر دوی شما باید اولویت اول شما باشد نه دوستان، نه خانواده ای که از آن آمده اید و غیره. مشکلات را حل کنید و آموخته اید که با کسانی که نمی توانید آنها را کنار بگذارید (و همیشه مشکلی را حل نخواهید کرد) جسد

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را وقتی خواندید در مورد یک زن و شوهر بسیار متاهل که تمام مشکلات اصلی خود را تحت فرش قرار داد و هرگز درباره رابطه آنها صحبت نکردم، برداشتم. من کنجکاو بودم که کشف کنم که چگونه می توان آنها را در نظر گرفت @ هنگامی که همه قوانین ارتباطات و مصالحه را شکست دادند. آنچه که من از طریق خواندن این کتاب کشف کردم تفاوت های غیر قابل انطباق در هر ازدواج وجود دارد، حتی آنهایی که خوشحال هستند! آقای گوتمن نشان می دهد که چگونه با اختلافات غیر قابل قبول در هفت مرحله ساده زندگی می کنند. البته، ساده نیست لزوما به معنی آسان نیست اگر شما در یک رابطه عاشقانه و تعجب که آیا آن ممکن است برای یادگیری نحوه زندگی با یک شریک کثیف زمانی که شما تمیز، و یا چگونه با خریدار اجباری زمانی که شما یک محافظ، و یا چگونه زندگی با یک شریک که باید هر شب که شما فقط می خواهید در خانه بمانید و با یک کتاب خوب پیچیده شوید، زندگی کنید، پس این باید بخواند. شما از بینش ارزشمند و توصیه های عملی در مورد ماهیت عشق واقعی و آنچه که برای زندگی پس از گذشت زمان به دست می آید به دست می آورید. @

مشاهده لینک اصلی
A @ MUST READ @ WARRANTY @ LOVELY، کتابچه راهنمای صاحبان ازدواج است که تقریبا استاندارد طلا در مشاوره رابطه است و سزاوار آن است. این و Chapmans پنج زبان عشق به طور کلی توصیه می شود. من این مفاهیم را هنگامی که یکی از بهترین دوستان من از طریق طلاق رفت، و سپس در جزئیات در طول ازدواج خود شکست خورده است. اگر یکی از شما آن را بخواند، می تواند کمک کند، اما اگر هر دو شما یادداشت ها را بخوانند و بخوانند، این می تواند یک بازی تعویض شود - اگر نه برای این رابطه و سپس بعد. اگر شما در حال خواندن این، از رابطه شما شده است مسموم تعدادی از عوامل و این کتاب ... نتیجه دهه مطالعات زوج ها ... حداقل می تواند سم را شناسایی کند اگر پیشنهادی ضد پاداش نداشته باشد و ابزاری را برای شما فراهم کند تا با استفاده از ابزارهای مضر به کار گرفته شده در روزه زایمان زندگی بنابراین مسلح است، شما می توانید در برابر این سموم هدایت کنید، اگر نه این بار و سپس بعد. اسکورتFour horseman @ و مرتبط با @ harsh startup @ مسائل مربوط به آن بسیار مفید هستند. اجتناب از این ها توسط هر دو عضو می تواند یک رابطه را نجات دهد و حضور مداوم آنها 95٪ پیش بینی کننده شکست روابط است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا چیزهای خوب در مورد این کتاب شنیده ام، آن را برای مدت طولانی در لیست خواندن من بود و حتی با انتظارات بالا من آن را به من اجازه نیست. اغلب کتابهای مربوط به روابط، توصیه های استاندارد مشابه در مورد اهمیت ارتباطات را تکرار می کنند و کلیشه های قدیمی را در مورد تفاوت میان مردان و زنان تقلید می کنند. در عوض این کتاب به شما می گوید که واقعا مهم نیست که چقدر استدلال می کنید - تا زمانی که 5 لحظه خوب برای هر بدی داشته باشید و تا زمانی که از 4 اسب سواری آخرالزمان (انتقاد، دفاع، تحقیر و سنگسار) اجتناب کنید، ، به جای اینکه از شرکای خود دور شوید، به جای اینکه از شرکای خود دور بشوید، از عشق ورزیدن و تحسین، ایجاد یک نقشه عشق، ایجاد معنی مشترک و آموختن برای مقابله با درگیری ها استفاده کنید تا اینکه نمی توان حل کرد. من این کتاب را به همه توصیه می کنم (آیا شما در حال حاضر در رابطه عاشقانه نیستید).

مشاهده لینک اصلی
این کتاب شگفت انگیز است! شوهرم و \u0026 amp؛ من از طریق آن خواندن و تمرینات را انجام دادم و واقعا از آن بسیار استفاده کردم. ما هر دو طلاق گرفته ایم و می خواهیم از این احتمال که این اتفاق می افتد جلوگیری کنیم. این چیزی است که من فکر می کنم زوج ها قبل از ازدواج باید خواند و هر چند سال یکبار آن را بازبینی کنند. بسیاری از مسائلی که همسر سابق و من داشتند مطرح شد و شاید ما ابزارهای بهتر برای حل مشکلات را داشته باشیم. شوهر فعلی من \u0026 amp؛ من در مورد بسیاری از چیزهایی که قبلا در کتاب آورده شده صحبت کردم، بنابراین ما از طریق آن بدون هیچ مشکلی روبرو شدیم، اما می توانم ببینم که در رابطه قبلی من بسیار زیاد بوده است. به علاوه ما چیزهای اضافی در مورد یکدیگر آموختیم، که همواره سرگرم کننده است! به هر حال - Id این کتاب را به هر کسی توصیه می کند، مهم نیست که رابطه شما چیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی


 کتاب اضطراب موقعیت
 کتاب آدم های سمی
 کتاب مغزت را درست به کار بینداز
 کتاب این کتاب شما را آرام می کند
 کتاب 10 راه حل برای رسیدن به نیروی نبوغ فیزیکی
 کتاب بچه هایمان به ما چه می آموزند