کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید

اثر هاروی مک کی از انتشارات هامون - مترجم: محمدرضا آل یاسین-کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

هاروی مکای، نویسنده کتاب پرفروشترین و میلیونر خود ساخته، این راه مستقیم از طریق جراحی مسیر موفقیت را برای خوانندگان در همه جا به راه میاندازد. آنها یاد خواهند گرفت چگونه: با قرار دادن افراد با افرادی که مطلقا، مثبت نمیخواهند شما را ببینند، آنها را با اوقات فراغت آشنا کنید و سپس آنها را خوشحال کنید، گفتند بله! با استفاده از یک سیستم به نام Mackay 66، خود را با اطلاعات خود در مورد چشم اندازها، مشتریان و رقبای خود که خود را سزاوار CIA می دانستند، کنترل می کنید. با استفاده از بینش خود برای کمک به خود و یا بچه های خود، یک میلیون میلیونر به صفوف Amercias کمک کنید. با دانستن اینکه چه موقع لبخند بزنید و گفتید نه و وقتی که در کلون ها ارسال کنید، از گفتگو خارج شوید. این کتاب یک نوعی از یک تاجر که تمام آن را دیده و انجام داده است، تقریبا 2 میلیون نسخه فروخته است و نقشه راه اصلی برای همه در مسیر موفقیت است.


خرید کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید
جستجوی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید در گودریدز

معرفی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید از نگاه کاربران
من واقعا نمی دانم چرا من این کتاب را برداشتم. آنجا بودم، چیزی برای خواندن نیاز داشتم. من یک مصاحبه شغلی با قدرت بالا داشتم و من فکر کردم که این کتاب من را در قالب یک ذهن پرشور قرار می دهد. من نمی تونم بگم که هر چیزی به من یاد داد. این اساسا یک دسته بندی بی نظیر و بی نظیری از عرفان و داستان های خودخواهانه است که بینش بسیار کمی دارند.

مشاهده لینک اصلی
باید در هنگام شروع کسب و کار (1980s) کتاب بخوانم و درسها احتمالا امروز همانطور که تا کنون به آن اشاره شده بود، به همان اندازه مرتبط هستند. مطمئن نیستم که من بخواهم با کوسه شنا کنم یا احساس نیاز دارم که این روزها به هر حال فراموش نشود، فراموش نکنم، اصلاحشده یا پیشی نگیرم، مخصوصا با توجه به هراوی به همان اندازه. خوب است ارزش خواندن هر چند، اگر فقط به دانستن نوع تاکتیک کوسه مانند هاروی مایل به استفاده از مردم آنها ملاقات. لیست هاروی مکینز از 66 سؤال که می خواهید به زبانه ها بپردازید باید الگویی برای داده پردازان الگوریتمی دنیای رایانه های امروز است. ایجاد یک # 1 نیویورک تایمز بهترین فروشنده تلاش بسیار خوبی برای هر کسی است، به خصوص کسی که از سالها تجربه خود را به عنوان فروشنده پاکت نامه نوشت. با نگاهی دوباره به صفحات زرد رنگ، می توانم بسیاری از عقلانیت های معقول را ببینم که نمیتوانند مجددا از بین ببرند، اگر من مجبور به شنا کردن با کوسه ها باشم، اما عقب ماندگی به من می گوید و نه فقط با دلفین ها شنا می کنم.

مشاهده لینک اصلی
شنا کردن با کوسه یک کتاب فوق العاده برای فروشندگان است! هاروی مکه واقعا می داند که چگونه محصولات را به فروش می رساند و توصیه هایش بسیار عملی است. تنها چیزی که من در مورد این کتاب مزاحم شد این است که برخی از توصیه های او به من مرزی غیر اخلاقی است. به عنوان مثال، او توصیه می کند که در یک خریدار طعمه ای، یک پیشنهاد کوچک برای فروشنده یک کسب و کار بفرستد و سپس با استفاده از اطلاعاتی که طعمه کشف شده در مورد این معامله برای ارائه یک پیشنهاد موثر در کسب و کار، ارسال می شود. مطمئن هستم که تاکتیک موثر است، اما وجدان من اجازه نمی دهد که من این کار را انجام دهم.

مشاهده لینک اصلی
من به تازگی یک نقل قول را شنیدم که @ a @ Fact @ a @ Truth نیست، مگر اینکه تحقق کامل آن یک بینش کلی را به وجود می آورد که به طور قابل توجهی نسبت به ارتباط فردی آن فراتر رفته است. این کتاب خلاصه ای از واقعیت های مفید است، به دنبال دستورالعمل های این کتاب به شما هیچ آسیبی نمی رساند - که اگر شما نوعی رقابت داشته باشید که هنوز هم می تواند با این بینش بی نظیر باشد. شما شانس، فرد خوش شانس هستید

مشاهده لینک اصلی
من متوجه نشدم هاروی مک کی یک پسر مینه سوتا است! نمونه های قدیم شنیدن، این کتاب را جالب تر از آنچه قبلا است، می سازد. این یک کتاب عمومی است، اما به نظر می رسد که تخصص او عمدتا فروش است. در کل، کتاب بسیار خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید


 کتاب کتاب معجزات تغییرات مثبت
 کتاب تمام بازاریاب ها دروغ گو هستند، داستان تعریف می کنند
 کتاب در انتظار آخرین اتوبوس
 کتاب از ذهن تا ماده
 کتاب جستارهایی در مدیریت
 کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی