کتاب جهانی نو

اثر اکهارت تله از انتشارات کلک آزادگان - مترجم: هنگامه آذرمی-کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

این کتاب از سیاره‌ای سخن می‌گوید که جایگاه راستین انسان است؛ جهانی نو که بر همین زمین کهن شکل می‌گیرد و در آن انسان تراز نوین از دورن یکایک ما سر برمی‌آورد. آنجا که آدمی با هر آفریده‌ای به یگانگی می‌رسد و از تاریخ سراپا درد و رنج خودساخته رهایی می‌یابد. در هر سطر این کتاب، راه‌های رهیدن از درد، فراتر رفتن از تنگنای زمان و مکان و پل زدن از منیت‌ها به آگاهی ناب نشان داده شده تا درک کنیم که رستگاری و رهایی، هم‌اینک ممکن است.


خرید کتاب جهانی نو
جستجوی کتاب جهانی نو در گودریدز

معرفی کتاب جهانی نو از نگاه کاربران
5 ستاره! بالا بردن و الهام بخش بودن! ارا وینفری می گوید، @ کتاب شما کتاب من کتاب را انتخاب کنید @ epitomizes جهش در موفقیت است. مطمئنا رویای تقریبا هر نویسنده ای هستم که می دانم. برای یک نویسنده کانادایی یک رویا به حقیقت می پیوندد. نویسنده واکنش ونکوور و معلم روحانی اکهارت Tolle باید احساس کند که او با موج می جنگد. کتاب او \"زمین جدید\": بیداری به اهداف زندگی شما Oprahs 61 انتخاب برای باشگاه کتاب خود است. اپرا در سال 2005 کتاب Power of Now را به سرعت به یک پرفروش یک میلیون نسخه تبدیل کرد. Tolles یک زمین جدید: بیداری به زندگی شما هدف یک کتاب فوق العاده برای هر کسی است که به دنبال برخی از روشنایی در زندگی است. بسیاری از ما می خواهیم تغییر، تمایل به بهبود خودمان و یا رشد کامل به پتانسیل ما، اما ما هیچ نظری نداریم که چگونه این کار را انجام دهیم، چگونه می توانیم هدف زندگی ما را پیدا کنیم. ما در خودمان زندگی می کنیم، در محدوده چیزهای محصور هستیم و به آنچه که ما واقعا درون آن هستیم، وابسته نیستیم. اگر شما خواننده ای هستید که واقعا درباره آنچه که خواندید فکر می کند، در این کتاب، وضوح و جهت گیری پیدا می کنید. من متوجه شدم که آن را بسیار پرطرفدار، امیدوار کننده، تحسین برانگیز و دوباره تأیید می کنم. من فکر می کنم هر کتابی که می تواند افکار و زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد، همانطور که کتاب های اککارس انجام داده اند، شایسته است با ذهن و قلب باز خوانده شود. همانطور که در راز، شباهت های زیادی در پیام های این کتاب پیدا کردم و آرزو می کنم که آن را سال ها قبل بخوانم. Tolles نوشتن بی سر و صدا و اغلب خجالتی است، و همیشه صادقانه، به عنوان او می بیند زندگی است. من توصیه این کتاب برای نوجوانان مسن تر، به خصوص کسانی که فارغ التحصیل و حرکت به نیروی کار است. همچنین برای هر بزرگسال، مخصوصا کسانی که به دنبال تغییر در زندگی خود هستند، چه در روابط و چه در حرفه، عالی هستند. در بسیاری از موارد، من آن را یک مطالعه فلسفی از چگونگی راه رفتن از روش های قدیمی تفکر است. این کتابی است که هر لحظه از شمار زندگی شما را برای چیزی به ارمغان می آورد - معتبر بودن، که به من یادآوری می کند که از سارا بن Breathnachs نیز چیز دیگری را یادآوری می کند: کاوش کردن خودتان معتبر. همچنین خوشحالم که Oprah یک نویسنده دیگر کانادایی را انتخاب کرده است. من خودم به عنوان یک رمان نویس کانادایی امیدوارم. پس از همه، Ive کشف کرد که یکی از اهداف زندگی من است که به نوشتن رمان هایی که مردم فکر می کنم. هدف از زندگی شما چه چیزی است؟ ~ شریل کای تردیف، نویسنده پرفروشترین آهنگ نهنگ، رمان است که زندگی شما را تغییر خواهد داد ... و deathhttp: //www.cherylktardif.com

مشاهده لینک اصلی
این یک دنباله روی Tolles Power of Now است. من اول این را مطالعه کردم و خیلی بیشتر از آن استفاده کردم. این یک کتاب در مورد چگونگی خودمان در مورد جهان ما (تجربیات، روابط، حوادث) به جهان ما تبدیل شده است، به خوبی یا بد. همچنین در مورد اینکه چگونه تفکر خود را تغییر دهید تا زندگی خود را بهبود ببخشید و واقعا در حال حاضر زندگی کنید، توصیه های عملی (در صورتی که مایلید در آنجا بمانید) ارائه دهید. توکل از هر نظام دینی خارج می شود و دیدگاههای جدیدی را برای منافع کتاب مقدس ارائه می دهد و این ممکن است برخی از خوانندگان را کنار بگذارد. با این حال متوجه شدم که باز کردن ذهن من به امکانات، فکر من را تغییر داد. به نظر می رسید که هر بار که از آن خسته شدم و در آستانه قرار دادن آن بودم، می توانستم یک جواهر که به طرز قابل توجهی رونق پیدا کرده بود را حفظ کنم. در حالی که برخی از صبر و شکیبایی ها در بعضی از آن ها شکوفا می شود، در این کتاب، بینش هایی وجود دارد که تاثیر مثبتی بر زندگی روزمره من دارند. من در مورد خواندن آن را دوباره برای سومین بار.

مشاهده لینک اصلی
این اساسا انجمن اصلی در قالب کتاب است. من بسیار عجیب و غریب در مورد رابطه بین Tolle و Landmark آموزش و پرورش، اما من تا به حال قادر به پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد آن تا کنون. من معتقد هستم که این کتاب را بسیار قدرتمند می بینم چون این موضوع را به عنوان «انجمن برجسته» انجام دادم. من فکر می کنم این ممکن است کمی بیش از حد نظری باشد تا اثرات بسیار عملی در زندگی واقعی من داشته باشد، اگر این زمینه و آموزش را نداشته باشم. این کتاب را بخوانید اگر شما ام تا به حال در نظر گرفته انجام انجمن به یک طعم کمی از آنچه که در انجمن است، و سپس به انجام انجمن به آن را در واقع تفاوت در زندگی شما ایجاد کند.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا، وارد شدن به کتاب مشکل داشتم. در ذهن من، اولین دوازده صفحه اول به نظر می رسید در خوک لاتین نوشته شده است. من کتاب را برای چند روز گذاشتم و بعد از باز شدن، جواهری که ذکر شد، شروع به پریدن صفحات کرد. @ هنگامی که با خستگی درونی ارتباط برقرار می کنید، با خودتان ارتباط برقرار می کنید. هنگامی که ارتباط خود را از دست می دهید، خود را در جهان @ از دست می دهید. ~ Eckhart Tolle @ ... صدای سر، شاید در همان لحظه ای که در مورد چیزی شکایت می کند، و آن را برای چیزی که آن را می شناسد، تشخیص می دهد: صدای خود، بیش از یک ذهن شرطی، یک فکر @. ~ اکهارت Tolle @ ببینید اگر شما می توانید شکایت خود را در هر سخن یا فکر، در مورد وضعیت شما خودتان را پیدا کنید، آنچه که دیگران انجام می دهند و یا می گویند، محیط اطراف، وضعیت زندگی شما، حتی آب و هوا. برای شکایت همیشه غیرقابل قبول بودن آنچه است. این یک بار منفی ناخودآگاه منجر می شود. هنگامی که شکایت می کنید، خود را قربانی می کنید. وضعیت را ترک کنید یا آن را بپذیرید همه چیز دیگر جنون @ است. ~ اكخارت تولي اگر بعد از خواندن كتاب هيچ چيز ديگري نباشد، ممكن است در لحظه بيشتر زندگي كنند و وقت بگذارند تا آگاهانه نفس بگيرند. بیداری برای انواع مختلفی که فقط از طریق حرکات و احساسات آنها در زندگی آنها اتفاق می افتد. ** به روز رسانی ** یک یا دو یا چند ماه بعد و کلاس های اپرا با Tolle انجام می شود. من آن را گرفتن و قدردانی از کتاب حتی بیشتر است. اگر برای آن آماده هستید، زندگی را تغییر دهید.

مشاهده لینک اصلی
من دوست داشتم که زمین جدیدی نور را به ما نشان دهد تا چگونه بتوانیم از عقلانیت مبتنی بر خودمان برای رسیدن به شادی لذت ببریم. یکی از نقل قول های مورد علاقه من در صفحه 134 بود، اگر چه بدن بسیار هوشمند است، اما نمی تواند تفاوت بین وضعیت واقعی و فکر را بیان کند. آن را به هر فکر می کند واکنش نشان می دهد به عنوان اگر آن را یک واقعیت بود ... @ یکی دیگر از مورد علاقه است در پ.گ. 141، @ هیچ چیز در گذشته اتفاق نیفتاده است که می تواند از حال شما جلوگیری کند؛ و اگر گذشته نمیتواند مانع از حضور شما در حال حاضر شود، چه قدرت آن را دارد؟ همچنین، بسیار مناسب برای زمان در pg. 112، @ ناتوانی هوشمندانه نیست .... هوش مصنوعی با علاقه شخصی انگیزه می گیرد و بسیار کوتاه است. اکثر سیاستمداران و بازرگانان هوشمندانه هستند. تعداد کمی از آنها هوشمند هستند .. کلورنسی تقسیم می شود؛ هوشمند شامل: @ وای، کتاب من با Post-It پر شده است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهانی نو


 کتاب سوپ جوجه برای روح نوجوان
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی
 کتاب معلم یک دقیقه ای
 کتاب قدرت تمرکز
 کتاب مسئولیت پذیری
 کتاب نقشه های ذهنی ویژه ی محل کار