کتاب جهانی نو

اثر اکهارت تله از انتشارات کلک آزادگان - مترجم: هنگامه آذرمی-کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

این کتاب از سیاره‌ای سخن می‌گوید که جایگاه راستین انسان است؛ جهانی نو که بر همین زمین کهن شکل می‌گیرد و در آن انسان تراز نوین از دورن یکایک ما سر برمی‌آورد. آنجا که آدمی با هر آفریده‌ای به یگانگی می‌رسد و از تاریخ سراپا درد و رنج خودساخته رهایی می‌یابد. در هر سطر این کتاب، راه‌های رهیدن از درد، فراتر رفتن از تنگنای زمان و مکان و پل زدن از منیت‌ها به آگاهی ناب نشان داده شده تا درک کنیم که رستگاری و رهایی، هم‌اینک ممکن است.


خرید کتاب جهانی نو
جستجوی کتاب جهانی نو در گودریدز

معرفی کتاب جهانی نو از نگاه کاربران
تا کنون ... من نا امید شده ام زبان آن بسیار ساده است ... آن را به سختی من توجه خود را نگه دارید، اما من منتظر و منتظر آن را به گاز گرفتن من 2/12/08: من اشتباه بود: این کتاب rocks.for بسیاری سالهاست که من این رویکرد دقیق را به زندگی و نابغه دانسته ام این است که او از زبان به شیوه ای استفاده می کند که اکثر آن (امیدوارم) بتواند ارتباط برقرار کند. تحریک عاطفی خودخواهانه یک کلید مهم برای لذت است. درک روابط: به محض اینکه ما شروع به پیدا کردن خودمان کنیم اتصال (متکی به شادی خارجی که دیگران ارائه می دهد) هدیه ای که به آن ارتباط می رسد شروع به ناپدید می کند. اغلب تعجبی از آنچه که ما به عنوان روابط سنتی اشاره می کنیم. واقعا می توانند کار کنند (یا در این نقطه در جامعه مفید هستند) هدف خودکفا شده است VITALbut از آنچه که من می بینم روابط متناوب اغلب استفاده از کنترل از طریق ابزار .self. امنیت. چطور می خواهیم شیوه ی واقعی خودمان را پیدا کنیم یک منبع خارجی درخواست می کند که ما دیگر کار دیگری انجام دهیم؟ hmmm ....

مشاهده لینک اصلی
بزرگ! یک کلمه عالی است تولی است واقعا یک راه خاص و ارائه شده و نفس و ذات زمان sadaÅ¡njeg که من پس از قرائت کاملا مشتاق باقی مانده است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا نظر یک کلمه را برای این کتاب در نظر گرفتم، اما در انعکاس من فکر کردم که او زمانی را صرف کرد که .... آن را نوشت ... و آن زمان را گرفتم تا آن را بخوانم، مارتین گاردنر، لنین ران هوبرز دایانتیکس را در نامزدهای علمی خود در سالهای 1952 و Fallacies در نام علم بررسی کرده و گفته است که Dianetics کتاب ضخیم چشمگیر است. نوشته شده در سبک تکراری، نابالغ. هابارد ادعا می کند که او در سه هفته آن را نوشت. این قابل اعتماد است ... من نمی دانم و یا مراقبت از هر زمان در حال صرفه جویی در پیدا کردن تا چه مدت Tolle برای نوشتن این. آن ساده نیست - شاید من باید تأکید کنم که در اینجا هیچ چالش فکری وجود ندارد و تنها بار واقعی صفحه برگزاری است ... حتی در قالب الکترونیکی - بنابراین نمی توانست خیلی طول بکشد، اما او از دستگاه نامه های Capital استفاده می کند ظاهرا مفهوم عمیقتری را به وجود میآورد که به نظر میرسد: «همه چیز چیزی است که وجود دارد، یک شکل موقت است که منشأ آن در یک زندگی بدون شکل است، منبع همه چیز، تمام بدنها، همه اشکال است.» یا این یکی : هنگامی که فرم ها در اطراف شما می میرند یا رویکردهای مرگ، حس خودت بودن، من هستم، از انسداد آن با شکل آزاد شده است: روح از زندان در ماده آزاد شده است. شما هویت اصلی خود را به شکل غیرمستقیم، به عنوان حضور فراگیر، به رسمیت شناختن قبل از تمام اشکال، می شناسید. شما هویت واقعی خود را به عنوان خود آگاهی به رسمیت می شناسید، نه اینکه با چه آگاهی شناخته می شود. و بیهوشی روحی ادامه می یابد. راه بیش از حد برای حمایت از انحصار خود. ایگو بد. نه ... نه بد ... Ego تنها به دکتر فرانکشتاین کمک می کند. (هی! اگر Tolle می تواند احمقانه باشد، بنابراین می تواند I.) Tolle به نوعی فکر می کند که رژه او از platitudes @ spiritual @ و نه مذهبی است. باشه. آن چیزی را که میخواهید بشنوید، اما ظاهرا مذهب همچنین به استثنای او نیز است. بنابراین، چرا این را خواندید؟ خب، من کنجکاو هستم تا ببینم آیا برای این پاپself help @ books ارزش دارد (تقریبا همیشه هرگز). من هم سعی میکنم فهمید که چرا چیزی محبوب است (Ive تقریبا تصمیم کمبود سیستمیک مهارتهای تفکر انتقادی داشت). و من به ذهنیت این نویسندگان تعجب می کنم - آیا آنها واقعا معتقد هستند که ارزش هایشان ارزش دارد یا کد آنها را خراب کرده اند و می توانند در شب با راحتی از پرداختن یک تن از دست و پاگیر هاوکینگ پول بپردازند؟ من مطمئن هستم که من می توانم اخلاق شخصی من را رها و فروش مزخرف به یک جامعه آمریکایی متاسفانه به آرامش باور نکردنی آمریکایی. اوپرا، جهان را به عنوان یک خیرخواه، تایید کرد. آه، توضیح یک کلمه ای ...... Blather بود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من چالش کرد برای مدتی طول کشید تا به نویسندگان و نویسندگان اجازه استفاده از واژه ها و اصطلاحات را بدهم. من تقریبا آن را با توجه به عدم آشنایی با آنچه که من برای اولین بار برای زبان ماندگار، زبان بودا مانند بود که به معنای چیزی برای من نیست. من آویزان شدم و پاداش دادم! در نهایت ارزش آن را داشت. در نهایت، تول اشاره می کند (گاهی دردناک) نقش مرکزی ایفای نقش ما در تقریبا همه چیز ما انجام می شود. به نظر تول، ما می توانیم بیشترین کمک به خودمان را برای به دست آوردنnew earth @ (اساسا یک آگاهی بالاتر) با آگاهی بیشتر @ به دست آوریم. هنگامی که ما بیشتر آگاهیم - توجه در حال حاضر به جای فکر کردن در مورد گذشته یا آینده - ما می توانیم حضور داشته باشیم. وقتی ما واقعا حضور داریم، ابدی را لمس می کنیم. بیشتر به زمین، ما بهتر از دوستان، همکاران، کارکنان و غیره ... ما خلاق تر، شادتر و توانمندتر هستیم که زمانی که @ حضور داریم، تغییرات مثبتی در جهان ایجاد کنیم. من در تجربه زندگی خودم واقع بینانه، کار Tolles را بسیار عمیق بخشیدم. معلوم شد که من می توانم در زندگی ام قدردانی کنم و در واقع از آن استفاده کنم. Ive سعی کرد (عمدتا بدون موفقیت بسیار) بیشتر از لحظه فعلی آگاه باشد و توجه بیشتری به حال و آینده گذشته و آینده داشته باشد. من بیشتر در این کار شکست می خورم و یک برده کامل به نفسم هستم. اما .... گاهی اوقات، من خودم را از این همه آگاه می کنم و می توانم آرام باشم و حضور داشته باشم. این در سودمندی های گاه به گاه من در رابطه با کسانی که من نزدیک ترین و همچنین به کیفیت کار روزانه من در موارد مناسبی پرداخت می شود. Tolle راه را به آگاهی بالاتر می دهد که قابل دسترسی بیشتر از بسیاری از نویسندگان دیگر است که در معرض آن قرار گرفته اند. اگر هیچ چیز دیگر، آن را بخوانید، راهنمایی ها را در مورد چگونگی تبدیل شدن به ذهنی و حضور بیشتر به دست می آورد.

مشاهده لینک اصلی
در مورد این کتاب خیلی بحث شده است که احساس ناخوشایندی برای اضافه کردن یک بررسی دیگر ... خوب، یک کتاب خوب است. من یکی از ستاره ها را انتخاب کردم چون: 1) طراحی جلد: من متوجه شدم نام نویسنده ها دارای ارزش بازار است، اما هنوز هم باید اینقدر بزرگ باشد؟ من تقریبا مجبور بودم عنوان کتاب را دنبال کنم. 2) اگر واقعا از قدرت کنونی (اولین کتاب او) درک می کنید، عنوان این کتاب معنی ندارد. @ New @ فقط در مقایسه با قدیمی بودن حساس است. در اینجا بررسی من از قدرت از حال حاضر است: https://www.goodreads.com/review/show...3) این کتاب در مورد ایده هایی که کاملا ساده هستند اما آن را صدا بسیار پیچیده است. این یک رویکرد خطرناک است، به این دلیل که بیشتر شما با ایده اسباب بازی، بیشتر ذهن خود را دور زدن، و شما در حال حاضر در حال حاضر نیست. نکته سوم گرفتن هر نوشتاری معنوی است. اگر کتاب فقط حقیقت را نشان می دهد، همانطور که در Tao Te Ching، که فقط چندین هزار کلمه دارد، برخی خوانندگان - شاید بسیاری - از آن شکایت دارند که محتوای زیادی ندارد. در پایان مخالف طیف، کتابهای علمی هستند که درباره حقیقت به مرگ بحث و بحث می کنند. بعضی از مردم می گویند که می خواهند این کتاب را بخوانند، اما نمی توانند. این تقریبا انتظار می رود. خودت را ضعیف کن. سعی کنید Tao Te Ching یا کتابهای مربوط به رامانا Maharshi به جای. (رامانا مهارشوی کتابی ننوشته است - کتاب مجموعه ای از سخنانش است. در اینجا بررسی من از او همانند شما است.)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهانی نو


 کتاب آفرینشگران
 کتاب جنس اول
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن
 کتاب عشق ویرانگر
 کتاب واقعیت
 کتاب مغزت را درست به کار بینداز