کتاب اثر مرکب

اثر دارن هاردی از انتشارات نگاه نوین - مترجم: لطیف احمدپور -کتاب هایی که زندگی شما را دگرگون خواهند کرد

بیایید با هم صادق باشیم!

شما هرگز با یک هفته تمرین مثبت اندیشی و تلاشی که عدم اشتیاق آن را در اعماق وجودتان حس می‌کنید، به موفقیت دست نخواهید یافت.

بیایید صادق‌تر باشیم!

درآمدهای میلیونی تنها با داشتن اینترنت پرسرعت امکان‌پذیر نیست. شما هرگز نمی‌توانید با نشستن روی مبل و تکرار عادت‌های قبل و جویدن قرص چربی‌سوز در طی یک ماه وزن کم کنید. هیچ کدام از چیزهایی که شما به دنبال آنها هستید به صورت یک بسته در فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود. بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این سوال جواب دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟
موفقیت آسان نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را واقعیت ببخشد و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی صد در صدی شما نمی‌تواند باعث کم شدن وزن‌تان شود. صادقانه بگوییم، موفقیت اصلا راحت نیست. هیچ گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است.

اگر تا اینجای قصه را می‌توانید بازی کنید برای شما یک پیشنهاد ردنشدنی داریم. پیشنهادی درست شبیه یک نوشیدنی گرم وقتی دست‌هایتان از شدت سرما بی حس شده است.

پیشنهاد ما انجام تغییرات و روش‌هاییست که «دارن هاردی» در کتاب «اثر مرکب» برای شما نوشته است. این تغییرات به هیچ‌وجه اطلاعات جدیدی نیست. بلکه تمام کارهایی است که شما می‌دانید و انجام نمی‌دهید.
به عبارتی اگر منتظر یک داروی شفابخش هستید که شبیه به چوب جادوگر با یک ورد زندگی‌تان را از این رو به آن رو کند، اصلا سراغ این کتاب نروید. اما اگر به دنبال یک برنامه عملی و نقشه‌ای جامع و ملموس هستید، اجازه دهید جملات این کتاب بر روی انتظارات شما تاثیر بگذارد و فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را برانگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

باز هم یادآوری می‌کنیم که دقت کنید! با خرید و نگهداری این کتاب در کتابخانه خود هیچ معجزه‌ای اتفاق نخواهد افتاد. باید به گام‌های کوچک زندگی ایمان داشته باشید و به این باور برسید که موفقیت در یک شب، یک روز و یک ماه به دست نمی‌آید! معجزه با دستان خودتان اتفاق خواهد افتاد. درک اثر مرکب شما را از انتظار کسب «نتایج سریع» رها خواهد کرد. این باور که موفقیت باید به همان سرعتی باشد که فست فود آماده می‌شود، لیوان آب سرکشیده می‌شود، پیامک ها در چند ثانیه می‌رسد. این طرز فکر را رها کنید.

حقیقت این است که شما تنها داستان موفقیت یک برنده را می‌خوانید، اما از میلیون‌ها بازنده سخنی نمی‌شنوید. روان شناس دانشگاه هاروارد، استاد نیل گیلبرت می‌گوید: اگر به بازندگان قرعه کشی‌ها ۳۰ ثانیه زمان داده شود که در تلویزیون اعلام کنند «من برنده نشدم»، حدود ۹ سال طول خواهد کشید تا تمام بازندگان یک مسابقه این جمله را بیان کنند.

همانقدر که درک این مسئله مهم است که موفقیت آسان نیست، درک این نیز مهم است که هر تصمیمی هر چند بی‌اهمیت و ناچیز مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهد، باید اهمیت این جمله را درک کنید، زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های شماست. در یک غیبت شرکت می‌کنید یا نه، با چه کسی وقت می‌گذرانید، با چه کسی ازدواج می‌کنید، امروز نهار رژیم خودتان را می‌شکنید، قرارتان را به روز دیگری موکول می‌کنید، هر تصمیمی تکرار می‌کنم هر تصمیمی تاثیرگذار است. «دارن هاردی» درباره تصمیمات آگاهانه در کتاب توضیحات کاملی داده است. اینکه چگونه می‌توان این آگاهی را در راستای هدف‌هایتان برنامه‌ریزی کنید.


خرید کتاب اثر مرکب
جستجوی کتاب اثر مرکب در گودریدز

معرفی کتاب اثر مرکب از نگاه کاربران
من این را در توصیه کسی که احترام می خواندم خواندم. اما صادقانه بگویم، این شخص بسیار الهام بخش تر از آقای هاردی است که به نظر می رسد حقیقت را می گوید، مانند یک رابینز خفه می شود که باعث خارش دندان من می شود. خیلی نامگذاری شده است. چیزی که واقعا در مورد این ژانر کتاب های خودآموز من را به من هدیه می کند این است که چگونه همه این بچه ها درباره توسعه شخصی صحبت می کنند و به عنوان اثبات استفاده از کالاهای مادی استفاده می کنند. چگونه می توان پول بیشتری کسب کرد، چگونه یک خانه بزرگتر، یک ماشین بهتر، yada yada yada. آنها می توانند خیلی بیشتر از این باشند، اگر بتوانند گام به جلو را از شرکت در مراسم عروسی دور کنند. اما نه این فقط یک حلقه تکراری از قفسه سینه فروش فروش است. و خسته کننده. میخوام چیزی به نام Tim De Christopher بخوابم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب توسعه شخصی است که توسط دارن هاردی نوشته شده است. من به پادکست های روزانه خود گوش می دهم تا انگیزه ای برای بهبود زندگی و من داشته باشم. این بسیار سریع خواندن است، با بسیاری از سنگهای خرد. من فکر می کنم نیاز به خرید یک کپی داشته باشم تا بتوانم آن را بازگو کنم و آن را برجسته کنم. من در یک PD ضربه بزنم، و یکی از اولین خواندن آن است. بسیار آن را توصیه کنید!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی برای خواندن به عنوان آخرین کتاب چالش خواندن 2014 من! این یک کتاب اغلب توصیه شده در پادکست کارآفرین در آتش است، بنابراین از کتابخانه آن را دریافت کردم. خواندن عالی، کوتاه و آسان. من فکر می کنم ممکن است مجبور باشم این یکی را برای مرجع آینده خریداری کنم چون بسیاری چیزهایی را که ارزش حافظه دارند، پیدا کردم. این نوعی از کتابی است که حداقل یک بار در سال میخوانید تا انگیزه و اهداف خود را حفظ کنید. من توصیه هایی در مورد ساختن منابع اطلاعاتی شما (هیچ خبر، به ویژه اخبار کابل، تلویزیون واقعیت، اخبار سرگرمی مشهور و غیره) را دوست نداشتم. فقط یک خوراک آرام خورده، الهام بخش و مفید مفید است. دقیقا! فقط دیروز من چند ساعت از سی ان ان در فرودگاه رو دیدم و این وحشتناک بود. به همین دلیل همیشه از فرودگاه نوشویل متنفر بودم. من از کارکنان امنیتی و کارکنان استارباکس متاسفم که می توانند ببینند و شنیدن آنچه که در CNN برای تغییر همه آنها هستند را ببینند. چه تخلیه ای من اعتماد به نفس قوی در قدرت عادت های مثبت دارم، و این چیزی است که این کتاب در مورد آن است. چیزهایی که شما هر روز انجام می دهید که موفقیت را ایجاد می کنید، نه چیزهای شگفت انگیز که سعی می کنید یک بار در یک زمان انجام دهید. ایده های بزرگ بی فایده هستند اگر شما عادت های روزانه ای را که موفقیت را پشتیبانی می کنند ندارید. این فقط یک کتاب تجاری نیست. روش نوشته شده باعث می شود آن را برای هر کسی که بیشترین بهره را از زندگی، از نوجوانان به مادران گرفته تا حرفه ای ها و کارآفرینان شاد دارد، مفید سازد. بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
رئیس من این را به کارکنان شرکت ما فرستاد و از ما خواسته است که به آن گوش دهند یا آن را بخوانند تا همه ما بتوانیم آن را بحث کنیم. این نوع کتابی نیست که معمولا بخوانم. من احساس می کنم که من باید پنج ستاره را برای آنچه که آن را حتی اگر فنجان چای آن نیست، بدهم. یک کتاب خوشحال، مثبت و پر انرژی برای ایجاد انگیزه برای از بین بردن لب به لب و ایجاد تغییرات کوچک لازم برای ایجاد حرکت و در نهایت دستیابی به اهداف خود است. اگر شما انگیزه و تمایل به انجام آنچه که این کتاب توصیه می کند، منطقی است که کار کند. شما قطعا باید نتایج را ببینید. بزرگترین مزیتی که این کتاب به نظر می رسد خوانندگان را ارائه می کند این است که @ آنها را به @ هدایت می کند و به آنها کمک می کند تا اهدافشان را به عنوان قابل دستیابی ببینند تا به آنها کمک کنند. من نمی دانم که این چیزی است که من مایلم در حال حاضر استفاده کنم ... اما اگر می خواهید ترک سیگار یا از دست دادن وزن یا بیرون آمدن از بدهی یا هر چیز دیگر ... این احتمالا یک کتاب خوب است. این نوع از خودکاری است که در آن مجله موفقیت را ترویج می دهد، که در آن نویسنده دارای منافع مالی است. و دکتر اوز اغلب با مشکوک اغلب ... به نقطه ای که در آن من تعجب می کنم اگر نوعی از یک رابطه تجاری وجود دارد به منظور ارتقاء یک محصولات دیگر. اما هر چه مهم نیست اگر شما به دنبال دستیابی به یک هدف بزرگ هستید، این کتاب به شما یک رویکرد کند و معقول برای دستیابی به این هدف را ارائه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
شروع یک کمی خسته کننده و تکراری است همان ایده ساده تزئین شده است به صورت جداگانه و تغذیه به فصل های اول ایده ای از ایده های درخشان به عنوان مگابایت بزرگ یا ساختمان روش است که به نظر می رسد بسیار مفید و عملی است خواندن قدرت عادت و outliers شما می توانید درگیری در چگونه عادت ها و رویه ها معرفی می شود و آیا موفقیت همه چیز در مورد کار سخت است تلاش برای مطابقت با ایده ها به فرمول ها می تواند خواننده را بیش از حد خود را ناراحت کند من آن را مکانیسم می دانم و ترجیح می دهم خواننده را با چگونگی استفاده از آن در عمل چه چیزی من را شگفت زده فصل پنجم و قطعه های واقعا آموزنده راهنمایی او می دهد زمانی که آن را به محیط زیست می آیند دوستان دوستان و کسانی که شما اغلب صرف زمان با همانطور که در فصل گذشته ذکر شده این است که در مورد انگیزه نیست این است که در مورد ایجاد تفاوت

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اثر مرکب


 کتاب رهبر خدمتگزار
 کتاب خویشتن شناسی و عزت نفس
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن
 کتاب این کتاب شما را آرام می کند
 کتاب هوشمند،سلامت و ثروتمند زندگی کنید
 کتاب خودباوری در خلاقیت